For å lese denne saken må du være abonnent

Et abonnement gir tilgang til alt innhold og vi har følgende tilbud

5 uker - 5 kroner Du kan betale med vipps

Deretter kr 299,- pr måned. Automatisk månedlig fornyelse til ordinær pris. Ingen bindingstid, du sier selv opp når du ønsker

Er du allerede abonnent?

KJØP

Mandag 24. februar var 107 representanter fra «Jeg er Norge» samlet for å be.

Hver mandag møtes de for å be for Norge

Bønnebevegelsen «Jeg er Norge» nærmer seg 6.000 medlemmer. – Vi samles i en felles nød for landet, sier Benedicte Mella.

Publisert Sist oppdatert

På en gåtur gjennom Oslo sentrum i februar opplevde Benedicte Mella at Gud ledet henne til å gå til Slottet, Rådhuset og Stortinget. I et innlegg i bønnegruppa «Jeg er Norge» på Facebook skriver hun: «Jeg ble stående lenge i Slottsparken og be for kongen: om et møte med Jesus og en sterk oppvåkning - så han enda kan få være en røst i sin levetid.»

«Be for alle mennesker»

Hun skriver videre om det hun opplevde foran Rådhuset og foran Stortinget der hun ble minnet om at «alle de tre institusjonene er som dører eller porter til landet vårt.»

Powered by Labrador CMS